Радикали просять поліцію розібратись в конфлікті у Бродівському педколеджі

14.04.2018 12:28   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Голова Львівської ТО Радикальної партії Олега Ляшка Микола Іщук звернувся до начальника ГУ НП у Львівській області Валерія Середи з проханням провести розслідування конфліктної ситуації, що виникла в  у Бродівському педколеджі, пишуть - Варіанти.

Читайте також

Суд засудив жительку Бродів, яка народила живу дитину та вбила, викинувши її в колодязь
У Бродах 14-річна школярка втекла з дому, тепер її шукає поліція
Броди до Першої світової війни: ретролистівки

Йдеться про анонімну заяву студентів коледжу про факти корупції з боку керівництва, яка була скерована на ім’я голови Бродівської РДА та в НАБУ, а також була розглянута на засіданні комісії з питань освіти Львівської облради.

«Це до певної міри прецедент, коли голова РДА реагує на анонімне звернення і надає їй публічності. Проте, в будь-якому випадку, сам факт появи нехай і анонімної заяви студентів є сигналом про те,  що атмосфера в коледжі  не сприяє відкритості і гласності», – прокоментував Микола Іщук.

Політик вважає, що сьогодні рано називати винних, а потрібно розібратись у ситуації і виправити помилки.

«Якщо будуть доведені факти корупції, а для цього потрібно, щоб студенти про них заявили відкрито, то лише тоді можна висунути підозру тим, хто вчинив такі протизаконні дії. Якщо ж студенти стали знаряддям маніпуляції в руках інших непорядних людей, то необхідно встановити, хто вони і покарати», – вважає Іщук.

Микола Іщук наголосив, що Радикальна партія сьогодні налагоджує активну роботу з молоддю, створює свої осередки у вищих навчальних закладах, адже не можна допустити відтік майбутніх кадрів за кордон, вони повинні навчатись і працювати в Україні.

«Уряд і парламент приймає відповідні рішення, скеровані на підтримку молоді, а на місцях керівні кадри противляться змінам, думають старими форматами, втратили відчуття часу.  Це неприпустимо. Саме тому радикали Львівщині беруть  ситуацію у Бродівьскому педколіджі під контроль і докладуть усі  зусилля для того, щоб ситуація в цьому навчальному закладі нормалізувалась», – додав політик.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews