У міськраді Львова назвали розмір винагороди для учасників ЗНО

29.04.2018 16:36   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

У цьому році в межах Програми підтримки обдарованої молоді випускники шкіл Львова, які у 2017/2018 навчальному році за результатами зовнішнього незалежного оцінювання отримають по 200, 400 та 600 балів, будуть мати грошову винагороду за успішне навчання. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, пише - Status Quo.

Зокрема, згідно з Програмою підтримки обдарованої молоді:

  • 200 балів — буде відзначено грошовою винагородою — 2000 гривень;
  • 400 балів — грошовою винагородою у розмірі 10 000 гривень;
  • 600 балів — грошовою винагородою у розмірі 20 000 гривень.

«Освіта має значний вплив на всі аспекти життя і діяльності міста. Тож зрозуміло, що освіта розглядається як стратегічний пріоритет міста. Наше найголовніше завдання — розвивати творчу креативну особистість, її здібності та інтереси», - наголосила Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

За її словами, з 2010 року Львів займає перші місця в Україні за результатами ЗНО. А торік місто отримало перше місце в Україні за рівнем знань випускників: 31 особа набрала 200 та 400 балів за результатами ЗНО. Відтак вони отримали грошову винагороду від міста у розмірі відповідно 2 тис. грн. та 4 тис. грн. в рамках реалізації міської Програми підтримки обдарованої молоді. Цього року ці суми збільшено.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews