На Грибовицьке сміттєзвалище досі продовжують вивозити сміття (Фото, відео)

Опубліковано:
23 Травня, 2018 о 19:29
На Грибовицьке сміттєзвалище досі продовжують вивозити сміття (Фото, відео)
Фото та відео: Михайло Заяць

Нещодавно вивезене сміття виявили місцеві мешканці на Грибовицькому сміттєзвалищі, яке офіційно закрите вже майже два роки. Про це повідомив депутат Жовківської районної ради Ігор Муравський, пише – Дивись.info.

Читайте також



Фінансові порушення обсягом у 47,8 млн грн, або як у Садового крали гроші на смітті
Львівське сміття знову знайшли на Івано-Франківщині
Контролювати вивіз сміття львів’яни будуть через онлайн-додаток

«Небайдужі місцеві мешканці вже понад місяць моніторять Грибовицьке сміттєзвалище і гудронові озера. Михайло Заяць зафіксував на фото та відео ,що попри заборону прокуратури у Львівській області на проведення будь-яких робіт на Грибовицькому сміттєзвалищі,продовжується вивіз будівельного і побутового сміття. Все відбувається потай, уночі», – розповів Ігор Муравський.

Крім того, місцеві мешканці припускають, що сміття «ховають у котлованах.

«Викопані котловани, які, ймовірно, наповнюються сміттям, а згодом їх загортають», – додав Ігор Муравський.

Нагадаємо, Грибовицьке сміттєзвалище було закрите 2016 року після трагедії, під час якої загинули четверо осіб – їх накрило тоннами сміття. Зараз проводяться роботи із рекультивації полігону ТПВ.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #сміттєзвалище, #сміття



Статті

Інтерв'ю
Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим
15:18, 10 Квітня, 2025

Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим

Блоги

ТОП новини Львівщини: