Завтра у Львові відзначатимуть Свято Героїв. Програма

26.05.2018 22:47   Джерело: Вголос
Опубліковано : Патрік Скеля

Завтра, 27 травня, у Львові відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення Свята Героїв.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА, пише - Вголос.

Програма та локації заходів:

Заходи у с. Білогорща:

09.30 год - покладання кошика квітів від студентства до пам’ятника Р. Шухевичу.

10.45 год - пробіг естафети студентів Львівського державного університету фізичної культури за маршрутом: площа навпроти пам’ятника Р.Шухевичу – Поле почесних поховань Личаківського кладовища № 76 (поховання учасників АТО).

Заходи на Личаківському кладовищі:

10.30 - покладання квітів та лампадок до могил на полі почесних поховань № 67. Проведення молитви на полі почесних поховань № 67.

11.00 год - покладання квітів і запалення лампадок до могил учасників АТО.

11.10 год - проведення екуменічної панахиди на полі почесних поховань № 76.

Заходи біля пам’ятника Степану Бандері:

12.00 год - покладання квітів від керівництва області та громадськості до пам’ятника С. Бандері.

12.05 год - проведення молитви за Україну.

12.15 год - формування єдиної колони з представників учасників АТО, ветеранських, волонтерських та патріотичних організацій, учасників Революції Гідності та медиків майдану, молодіжних громадських організацій та студентської молоді біля пам’ятника С. Бандері. Рух колони учасників заходу за маршрутом: пам’ятник С.Бандері - вул. Бандери - вул. Коперніка - просп. Свободи.

Передбачені зупинки колони для покладання квітів до таблиці Є. Коновальця (вул.Є. Коновальця); таблиці Р. Шухевича (вул.Т.Чупринки); пам’ятник М. Вербицькому (вул.Т.Чупринки); пам’ятника Жертв комуністичних злочинів (пл. М.Шашкевича); таблиці жертвам спецслужб тоталітарних режимів (вул.С.Бандери); пам’ятника отцю М.Шашкевичу (вул.Коперника); таблиці патріарху Й.Сліпому (вул.Коперника); таблиці О.Гасину (вул.Коперника); таблиці Р.Дашкевичу (вул.Коперника).

Заходи на просп. Свободи:

14.00 год - урочисте проходження з представників учасників АТО, ветеранських, волонтерських та патріотичних організацій, учасників Революції Гідності та медиків майдану,  молодіжних громадських організацій та студентської молоді по просп. Свободи з подальшим розташуванням на площі перед пам’ятником Т. Шевченку. Покладання квітів до пам’ятника Т. Шевченка.

14.15 год - проведення громадського віче.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Вголос