У Львові діти з інвалідністю отримають по 1400 грн матеріальної допомоги

01.06.2018 16:32   Джерело: Гал-інфо
Опубліковано : Патрік Скеля

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей у Львові діти з інвалідністю віком до 18 років, які мешкають та зареєстровані у місті та перебувають на обліку у відділах соціального захисту, отримають матеріальну допомогу у сумі 1,4 тис. грн. кожен. Про це повідомив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин, пише - Гал-інфо.

Як повідомив Ігор Кобрин, на ці потреби у міському бюджеті передбачено 3 931 200 грн. Усі виплати будуть здійснені управлінням соціального захисту в межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львова.

Крім того, до Міжнародного Дня захисту дітей в управлінні соціального захисту ЛМР для львівських дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, закупили подарунки, зокрема, двісті розвиваючих настільних ігор. Це три види ігор, вони різної складності. Отримають їх діти різного віку — від 2 до 16 років.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Гал-інфо