МОЗ просить Львівський медуніверситет розібратися з професором-сексистом

18.06.2018 21:28   Джерело: Варіанти
Опубліковано : Патрік Скеля

МОЗ рекомендує переглянути пeребування на посаді завідувача кафедри психіатрії, психології та сексології ЛНМУ ім. Данила Галицького Ростислава Білобривки.

Читайте також

У Львові викрили “салон” в якому надавали платні сексуальні послуги (фото)
Григорій Суркіс знову опинився в епіцентрі скандалу

Про це повідомляє прес-служба міністерства охорони здоров'я України, пишуть - Варіанти.

У четвер, 14 червня, міністерство охорони здоров'я України звернулося до ректора Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького з рекомендацією розглянути питання подальшого перебування професора Ростислава Білобривки на посаді завідувача кафедри психіатрії, психології та сексології.

Напередодні завідувач кафедри психіатрії, психології та сексології ЛНМУ ім. Данила Галицького виступив на конференції «Свідомість, мозок, мова: актуальні проблеми та міждисциплінарні досягнення» зі своєю доповіддю «Психологічні відмінності між чоловіками та жінками». Тези з його роботи можна знайти в збірнику матеріалів конференції, який ви знайдете за посиланням.

На думку МОЗ у своїй праці Білобривка використовує набір дискримінаційних кліше, які базуються на гендерній моделі архаїчного суспільства.

«Тези Р.І. Білобривки суперечать Конституції та законам України, нормам медичної та наукової етики. Така позиція завідувача кафедрою підриває репутацію всієї медичної та наукової спільноти і не відповідає європейським прагненням української держави», – зазначено в листі.

МОЗ також звернеться до міністерства освіти і науки України з клопотанням перевірити наукові роботи працівника Львівського медичного університету й у разі виявлення порушень розглянути питання про позбавлення його вченого звання.

Нижче Варіанти демонструють декілька цитат із доповіді професора та Доктора медичних наук Ростислава Білобривки:

«Жінка нічого не відкриває, відкриває завжди тільки чоловік.»

«Для жінки мета – любов, а секс – засіб. Для чоловіка навпаки: мета – секс, а любов – засіб.»


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Варіанти