Работорговці підбирали дівчат для «роботи» в будинку розпусти в передмісті Варшави.
Читайте також
Перегляньте також:
- Лісівника та підприємця зі Львова викрили на незаконній вирубці дубів на понад 2 мільйони гривень
- Депутати Львівської міськради пояснили основні ризики приєднання поліклінік до двох ТМО: фінансування та доступність послуг
Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу поліції області.
Правоохоронці викрили міжнародний канал торгівлі людьми до Республіки Польща в місті перетину Рава-Руська у Львівській області.
Організаторами злочинного «бізнесу» виявилися 39-річний житель Кропивницького та його 24-річна спільниця, уродженка Компаніївського району, що нині мешкає за кордоном.
Чоловік через соціальні мережі займався вербуванням дівчат для їх подальшої сексуальної експлуатації. Жінка є співвласницею борделю в передмісті Варшави.
Зловмисницю затримали при спробі перетину державного кордону разом із трьома жінками – мешканками Кропивницького.
Поліцейські задокументували факти вербування та спробу їх переправлення до Республіки Польща для подальшої роботи у будинках розпусти.
.jpg)
.jpg)