У Львові судитимуть 55-річного посадовця за захоплення земельної ділянки

Опубліковано:
11 Липня, 2018 о 14:46
У Львові судитимуть 55-річного посадовця за захоплення земельної ділянки
Фото з мережі Інтернет

Генеральний директор одного із Приватних акціонерних товариств наніс збитків місту більше мільйона гривень.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області, пишуть – Варіанти.



Правоохоронці встановили, що директор не маючи жодних рішень органів виконавчої влади про передачу йому земельної ділянки, самовільно захопив 5824,16 м² території у Львові.

Своїми діями службовець завдав Львівській міській раді шкоду, яка у сто і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян. Відповідно до висновку судової оціночно-земельної експертизи такі збитки становлять майже 1,4 млн грн.

Генеральний директор також склав і видав сфабрикований офіційний документ, який нібито підтверджував його право власності на землю. Його зловмисник подав до департаменту Державної архітектурно- будівельної інспекції у Львівській області де й зареєстрував. 

Наразі справа перебуває на розгляді у Шевченківському районному суді Львова.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #замельна ділянка, #земля, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #посадовець, #суд



Статті

Інтерв'ю
“Українці декілька разів вибачалися”: історик Ярослав Грицак про Волинську трагедію
14:20, 11 Липня, 2025

“Українці декілька разів вибачалися”: історик Ярослав Грицак про Волинську трагедію

Блоги

ТОП новини Львівщини: