За минулу добу з медзакладів виписали 12 постраждалих від харчового отруєння у фаст-фуді «Томаш кебаб» у Львові, повідомляє департамент із питань цивільного захисту населення Львівської ОДА, пише – Інтерфакс-Україна.
У лікарнях на стаціонарному лікуванні залишаються 16 осіб, двоє постраждалих перебувають на амбулаторному лікуванні. Загалом по меддопомогу до медиків звернулися 30 людей.
Перегляньте також:
- На Львівщині п’яний 19-річний мотоцикліст потрапив у ДТП з BMW X5: травмовано двох людей
- На Яворівщині затримали іноземця, який спричинив ДТП з п’ятьма потерпілими
Як повідомлялося, 13 липня до лікарні доправили дев’ятьох осіб, що отруїлися після вживання їжі у фаст-фуді «Томаш кебаб» на вулиці Куліша у Львові. В понеділок кількість постраждалих унаслідок отруєння зросла до 25 осіб.