Скільки часу у Львові потрібно чекати на виготовлення закордонного біометричного паспорта

Щотижня у ЦНАПах міста оформляють тисячу та видають 1,5 тисячі біометричних паспортів.

18.07.2018 16:30   Джерело: 032.ua
Опубліковано : Патрік Скеля

Як розповіла у коментарі для 032.ua начальниця управління адміністрування ЛМР Мар'яна Дюганчук, послуга видачі та оформлення закордонних біометричних паспортів не втрачає попиту серед львів'ян.

За її словами, зараз у ЦНАПах звичайні паспорти видають тим, хто подавав документи на їх оформлення у період до 10 червня, а термінові – тим, хто подавав документи з 25 червня по 2-ге липня. Відтак, терміновий біометричний паспорт у Львові можна отримати за три тижні. 

«Загалом зараз відстежується позитивна динаміка. Наразі протерміновано видачу 600 паспортів. Враховуючи показники минулих місяців, видача паспортів зараз є набагато інтенсивнішою. Щотижня у ЦНАПах міста оформляють тисячу та видають 1,5 тисячі біометричних паспортів», - зазначила Мар'яна Дюганчук.

Нагадаємо, з 21-го лютого замовити закордонний біометричний паспорт можна виключно за попереднім записом на офіційному сайті Львівської міської ради – «живу чергу» скасовано. В цій електронній черзі втричі збільшено кількість місць, і її оновлюють щотижня в понеділок. Зареєструватися можна за посиланням.

Проте, «жива черга», паралельно з електронною, діє на замовлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.

Подати документи для оформлення паспорта громадянина України можна у територіальному підрозділі ЦНАП залежно від реєстрації місця проживання особи. Натомість, подати документи для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна в будь-якому територіальному підрозділі ЦНАП Львова.

Адреси ЦНАПів:

Личаківський і Галицький райони: вул К. Левицького, 67.

Сихівський район: пр. Червоної Калини 72а;

Шевченківський район: вул. М. Хвильового, 14а;

Залізничний район: вул. І. Виговського, 32;

Франківський район: вул. Ген. Чупринки, 85.

Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон в термін, не пізніше 20 робочих днів, становить 557, 32 грн, до 7 робочих днів – 810,32 грн.

Крім того, оформити біометричний паспорт можна у Центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» та у підрозділах Державної міграційної служби України.

Детальніше про особливості виготовлення та графік роботи цих структур можна прочитати ТУТ.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: 032.ua