На Львівщині судили призовника, який відмовився служити

19.07.2018 19:00   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

На Львівщині судили призовника, який відмовився проходити строкову військову службу. 

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише - Status Quo.

Призовник у встановленому порядку пройшов медичний огляд в Жидачівському районному військовому комісаріаті Львівської області, та його визнано придатним до проходження військової служби. 15.03.2018 року він отримав повістку про прибуття на 10.05.2018 року до Жидачівського РВК для відправки на обласний збірний пункт Львівського обласного військового комісаріату, звідки в подальшому він мав відбути для проходження строкової військової служби у складі команди к/65/93/04, яку останній отримав під особистий підпис.

Проте, не маючи на те поважних причин та правових підстав на відстрочку від призову на строкову військову службу, призовник умисно ухилився від призову на строкову військову службу, не зявившись у визначений час до Жидачівського районного військового комісаріату.

На досудовому розслідуванні кримінального провадження між сторонами кримінального провадження прокурором Жидачівського відділу Стрийської місцевої прокуратури Львівської області та підозрюваним 5 червня 2018 року було підписано угоду про визнання винуватості у скоєнні злочину передбаченого ст. 335 КК України, за змістом якої підозрюваний повністю визнав свою винуватість у зазначеному діянні та погодився на покарання у виді двох років обмеження волі зі звільненням від відбування покарання із встановленням іспитового строку в один рік.

26 червня 2018 р. Жидачівський районний суд Львівської області затвердив угоду, укладену між прокурором та підозрюваним та призначив узгоджене сторонами покарання у виді двох років обмеження волі, звільнивши від його відбування, якщо засуджений протягом одного року іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на нього обовязки.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo