У Золочівський відділ поліції близько 22:00 звернулася 40-річна місцева мешканка.
Жінка повідомила, що в одному із місцевих кафе її пограбували – забрали з сумки мобільний телефон та грошові кошти в сумі 800 гривень, пише – Магнолія-ТВ.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Поліцейські з’ясували, що до вчинення злочину причетний 41-річний житель одного із сіл району. У зловмисника вилучено телефон, яким він заволодів.
Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж). Статтею передбачене покарання включно до позбавлення волі на строк до чотирьох років.
Досудове розслідування триває.
За матеріалами ВК ГУНП у Львівській області