На Львівщині оштрафували підприємство за неоформлених працівників

06.08.2018 18:28   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

У липні цього року за неоформлених працівників оштрафовано 8 підприємств Львівщини. 

Про це повідомляється на офіційному сайті ГУ Держпраці у Львівській області, пише - Status Quo

У липні цього року  ГУ Держпраці у Львівській області винесено 50 постанов щодо застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про працю на загальну суму понад 4 273 тис.  гривень.

Зокрема за порушення вимог абзацу 2 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України було винесено 8 постанов про накладення штрафу на загальну суму  1787 тис. гривень.  Йдеться про порушення, що стосуються належного оформлення трудових відносин із 16 працівниками.

Штрафні санкції передбачені у випадках фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків.

Слід зазначити, що відповідно до ст. 265 Кодексу законів про працю України за одного найманого працівника без належного оформлення трудових відносин  передбачено штраф у сумі 111 690 гривень.

Окрім цього, ГУ Держпраці у Львівській області  впродовж липня цього року за порушення вимог абзацу 3 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України  було  винесено 12 постанов про накладення штрафу, за порушення вимог абзацу 4 частини 2 статті 265 –  7  постанов на загальну суму 2233,8  тис. грн., за порушення вимог абзацу 8 частини 2 статті 265 – 22 постанови про накладення штрафу.

Також одного роботодавця оштрафовано за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову службу)», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo