У Дрогобичі судили призовника, який відмовився служити

29.08.2018 15:39   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Дрогобицькій міськрайонний суд засудив до одного року обмеження волі призовника, який відмовився служити через те, що мав заробляти гроші.

Читайте також

На Львівщині військового комісара звільнили через недобір призовників

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише - Status Quo.

Судом визнано доведеним, що призовник, визнаний придатним до строкової військової служби, 4 квітня 2018 року отримав у приміщенні призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського об'єднаного районного військового комісаріату повістку про виклик на 07:50 23 квітня 2018 року для призову та відправки на строкову військову службу у складі команди № 9313. Проте на вказану дату у райвійськкомат не прибув. Таким чином, він ухилився від призову на строкову військову службу, тобто вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ст. 335 КК України.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою винуватість в пред'явленому обвинуваченні визнав у повному обсязі та пояснив, що справді не з'явився на зазначену у повістці дату для відправки на військову службу, оскільки йому необхідно було працювати та заробити кошти. У вчиненому щиро розкаявся.

Суд врахував каяття, а також те, що хлопець вперше притягується до кримінальної відповідальності та позитивно характеризується за місцем проживання. Тому, 16 серпня 2018 року визнавши його винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 КК України, і  призначивши покарання у виді 1 року обмеження волі, звільнив від його відбування з іспитовим строком на один рік.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo