Львівський університет - серед лідерів світового рейтингу

02.09.2018 19:31   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Львівський національний університет імені Івана Франка – серед лідерів світового рейтингу Webometrics.

Читайте також

У Львові 18-річний студент ЛНУ ім. Івана Франка випав із другого поверху гуртожитку

Про це повідомляє Прес-центр університету, пише - Status Quo.

За даними світового рейтингу Webometrics Львівський національний університет імені Івана Франка увійшов до трійки лідерів серед закладів вищої освіти України, знову покращивши свої позиції у порівнянні із минулими показниками рейтингу.

У найновішій редакції рейтингу до першої трійки, зокрема, увійшли Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Львівський національний університет імені Івана Франка.

Нагадаємо, що Webometrics Ranking of World Universities вважають одним з найбільших та найвідоміших рейтингів світу. Починаючи з 2004 року і кожні шість місяців група The Cybermetrics Lab (Іспанська національна дослідницька рада, CSIC) виконує незалежне наукове дослідження інформації про роботу університетів, яке базується на їхній веб-присутності.

Оцінювання університетів відбувається за чотирма показниками: PRESENCE (присутність) – кількість сторінок на сайтах в основному домені установи (включно з піддоменами та директоріями), які індексуються пошуковою системою Google; VISIBILITY (видимість) – кількість зовнішніх джерел, які містять зворотні посилання на веб-сторінки установи – розраховується за показниками інструментів Ahrefs та Majestic; TRANSPARENCY (прозорість) – кількість цитат топ-авторів установи за Google Scholar Citations; EXCELLENCE (якість) – кількість статей дослідників установи, які входять до 10% найбільш цитованих у 26 дисциплінах за розрахунками Scimago.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo