45 сімей у Львові отримали ордери на квартири

18.09.2018 09:30   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

У міськраді запевнили: «Свої власні помешкання у будинку № 230а на вулиці Хмельницького отримали 45 сімей, серед яких – 18 учасників бойових дій в АТО».

Читайте також

У Львові зібрались «заманювати» працівників у міську раду квартирами
На Самбірщині дитині-сироті вручили ключі від квартири
У Львові банда викрала і накачала наркотиками пенсіонера заради його квартири

Про це повідомили в понеділок, 17 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Ордери на квартири вручив міський голова Львова Андрій Садовий», пише - Щоденний Львів.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок, 17 вересня. Загалом було розподілено 45 квартир».
Зокрема, ордери на квартири отримали 18 багатодітних сімей учасників бойових дій в АТО та 12 громадян, які користуються правом позачергового отримання житла: багатодітні сім’ї, які виховують п’ятьох і більше дітей. У тому числі дві квартири отримали сім’ї, у складі яких є дитина з інвалідністю, дві квартири – сім’ї, які винаймають житло (відсутнє будь-яке житло у власності), проживають у гуртожитку й виховують дев’ятьох дітей, вісім квартир – сім’ї, у яких народилась трійня і станом на 2010 рік один з батьків яких був зареєстрований у Львові), три квартири – сім’ї, в складі яких є дві або три людини з інвалідністю, одну квартиру – спортсмен-параолімпійця, який має право першочергового надання житла як людина з інвалідністю з дитинства (чемпіон світу та Європи з пара-карате), одну квартиру – призера Паралімпійських ігор 2004 року з боротьби дзюдо (інвалідність по зору), сім квартир – відселені з аварійних будинків, а дві – з культових споруд, одну – воїн УПА, одну квартиру – учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, одну квартиру – для врегулювання конфліктних ситуацій в гуртожитках (відселення сім’ї, яка виховує дитину з інвалідністю).


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів