Львівський музей історії релігій відреставрують за ₴20 млн

Реставрація триватиме до кінця 2019 року.

23.09.2018 19:37   Джерело: ZAXID.NET
Опубліковано : Патрік Скеля

Львівський музей історії релігій відреставрують за ₴20 млн.

Читайте також

На Львівщині відремонтують чотири старовинні церкви
У Львові реставрують ще один храм

У Львівському музеї історії релігії проведуть комплексну реставрацію. Керівництво установи уклало угоду щодо виконання цих робіт із компанією «Еталон-Ком» за 19,98 млн грн, пише - ZAXID.NET.

Музей розташований у західній частині монастирського комплексу Домініканів, який є пам’яткою архітектури національного значення. Музей працює з 1973 року, з того часу тут проводили лише поточні ремонти, проте є потреба провести комплексної реставрації залів музею, приміщень фондосховища, підвалу. Цього року на початок реставрації із бюджету Львівщини виділили 5,3 млн грн, повідомив директор музею Олег Малиць.

Музей займає приміщення загальною площею 2800 м2. Відповідно до проектно-кошторисної документації, на проведення реставрації, ремонт системи опалення, водопостачання, електропостачання влаштування системи пожежогасіння необхідно витратити 22 млн грн.

У тендері на реставрацію залів музею змагалися двоє учасників. Пропозиція ТзОВ «Еталон-Ком» виявилася дешевшою, тож замовник уклав із ним угоду на виконання робіт до 31 грудня 2019 року. Цього року будівельники замінять енергомережу та проведуть підготовчі роботи для влаштування системи пожежогасіння. Реставруватимуть низку експозиційних залів: первісних релігій, відділ юдаїзму, відділ історії католицької церкви, греко-католицької церкви, православ’я, протестантизму і вірменської церкви.

За словами директора музею, у подальшому реставраційні роботи відбуватимуться також у кабінетах, фондосховищі та у підвалі музею.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ZAXID.NET