У Львові в приміській маршрутці померла 60-річна жінка. Про це повідомляє регіональне управління Нацполіції в середу, 7 листопада, пишуть – Надзвичайні новини.
Читайте також
Перегляньте також:
- На Львівщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки: попередження діятиме до 30 червня
- Експосадовця оборонного підприємства на Львівщині підозрюють у збитках державі на понад 1 млн грн
«Жінка померла в маршрутці №131, що курсує за маршрутом Рясне-Руське – King Cross Leopolis. Жінці раптово стало погано в маршрутці і вона померла до приїзду медиків», – йдеться у повідомленні.
Правоохоронці, з’ясували, що померлою є львів’янка. Її тіло направлять на судово-медичну експертизу.