Протягом понеділка, 21 січня, на кір захворіли 110 мешканців області, 75 із них госпіталізували.
Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА, пише – Львівський портал.
Перегляньте також:
- На Львівщині заборонили купання в озері Задорожнє після спалаху кишкової інфекції: захворіли 30 людей
- На Львівщині митники вилучили незадекларовані iPhone, брендові аксесуари Gucci” та ноутбуки на 1,5 млн гривень
Половина серед усіх захворілих – мешканці Львова. З-поміж 110 людей, які захворіли на кір протягом 21 січня, – 50 дітей.
Найвищий рівень захворюваності медики реєструють у Пустомитівському, Яворівському, Стрийському районах, а також у Червонограді, Дрогобичі і Львові.
Загалом від початку року на кір в області захворіли 1559 людей, серед них – 1015 дітей. Станом на 21 січня у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебувають 156 хворих на кір, із них – 85 дорослих, 71 дитина.