Воїнам-афганцям у Львові виплатять по 500-1500 гривень

02.02.2019 14:28   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

У Львові воїнам-афганцям та родичам загиблих військових виплатять матеріальну допомогу. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, пише - Status Quo.

У п’ятницю, 15 лютого, — 30-та річниця виведення радянських військ з Республіки Афганістан. Уже традиційно з нагоди цієї дати львів’янам, які брали участь у бойових діях в Афганістані, та родичам загиблих військових місто виплатить матеріальну допомогу.

Цього року матеріальну допомогу отримають усі воїни-афганці та вдови загиблих, які зареєстровані у Львові й перебувають на обліку у відділах соціального захисту міста. Місто збільшить цю виплату у порівнянні з минулими роками. Тож, матеріальну допомогу отримають 1 157 воїнів-афганців, а також 78 членів сімей загиблих чи померлих осіб, які брали учать у бойових діях в Афганістані. Загальна ж сума виплат становитиме 791 300 гривень.

Так, одноразову матеріальну допомогу нададуть:

  • людям, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан і є особами з інвалідністю 1-ї групи. Таких воїнів-афганців у Львові мешкає 10 і отримають вони по 1 500 гривень матеріальної допомоги кожен;
  • людям, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан і є особами з інвалідністю 2-ї групи. Таку допомогу отримають 117 львів’ян у cумі 1 000 гривень кожен;
  • людям, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан і є особами з інвалідністю 3-ї групи. Таку допомогу отримають 273 людей по 800 гривень кожен;
  • учасникам бойових дій Афганістану: їх у Львові мешкає 757 і отримають вони по 500 гривень;
  • членам сімей загиблих (померлих) людей, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан. Таку допомогу отримають 78 вдів у сумі 800 гривень кожна.

Довідка: День вшанування учасників бойових дій на території інших держав відзначається щорічно 15 лютого. День встановлено в Україні згідно з Указом Президента України "Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав" від 11 лютого 2004 р. № 180/2004. 15 лютого зазвичай зазначався як День закінчення збройної інтервенції до Афганістану.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo