У Львові пропонують встановити для пільговиків проїзд за 2 гривні

14.02.2019 10:38   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

В Єдиній системі місцевих петицій зареєстрована петиція з пропозицією встановити різні тарифи для основних пасажирів та пільговиків, пише - Status Quo.

Читайте також

Львівські перевізники пропонують пенсіонерам платити половину вартості за проїзд

Автор петиції Наталія Собко пропонує встановити тариф для проїзду міським автомобільним транспортом в двох категоріях:

Перша – 5 грн. для всіх пасажирів,

Друга – 2 грн. для пільгових категорій, які не визначені чинним законодавством України, а саме:

  • Пасажири пенсійного віку
  • Інваліди ІІІ групи,

Тобто крім осіб, які мають право на пільговий проїзд у міському транспорті, що визначено чинним законодавством України, яке поширюється на всю територію України.

Автор петиції вважає, що рішення Львівської міської ради про безкоштовний проїзд для пенсіонерів та інвалідів ІІІ групи принесло багато незадоволень з боку пасажирів.

«А, натомість, пенсіонери та інваліди ІІІ групи відчули на собі бурю негативних висловів і часто-густо просто ігнорування їх на зупинках з боку водіїв приватних маршруток. Дана пропозиція має зняти напруження і обурення пасажирів усіх категорій», - йдеться у петиції.

Це станеться, на думку автора, оскільки основна маса пасажирів, яка оплачує проїзд в повному обсязі буде сплачувати 5 грн. (до того часу, поки маршрутки не будуть приведені до цивілізованого стану і комфортного проїзду) та не зривати свій негатив на пільговиків, за рахунок яких вони змушені сплачувати 7 грн. без покращення умов перевезень.

«2 грн. – не така висока плата за проїзд, зате ці пільгові категорії (пенсіонери за віком та інваліди ІІІ групи ), які стали заручниками постанови ВК ЛМР з 01.02.2019р., на половину прирівнюються до основної категорії пасажирів і дасть можливість усім користуватися транспортом без зайвих обмежень та принижень», - вважає вона.

Станом на 13 лютого петицію підписали 5 осіб з 500 необхідних.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo