Виконавча служба на Львівщині примусила роботодавця сплатити штраф

17.03.2019 16:53   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Виконавча служба примусово стягнула штраф з роботодавця за порушення законодавства про працю.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Держпраці у Львівській області, пише - Status Quo.

Виконавча служба Головного територіального управління юстиції у Львівській області примусово стягнула штраф за недопуск інспектора ГУ Держпраці до проведення контрольного заходу.

Раніше адміністрація одного з  ТзОВ не допустила  головного державного інспектора ГУ Держпраці у Львівській області  до  проведення інспекційного відвідування  щодо  належного оформлення трудових правовідносин. Відтак  ГУ Держпраці у Львівській області  наклала штраф на ТзОВ у розмірі 320 тисяч  гривень.

Днями до ГУ Держпраці у Львівській області надійшла інформація  від виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області про примусове стягнення  штрафної санкції за порушення законодавства про працю.

Нагадаємо,  що  штрафні санкції  за недодержання законодавства про працю підлягають сплаті протягом одного місяця з дня винесення постанови про їх застосування. Не сплачені у добровільному порядку штрафи стягуються органами виконавчої служби у примусовому порядку.

Детальніше ознайомитися з постановою "Про затвердження Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення" можна за посиланням


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo