Прикордонники Мостиського загону затримали трьох іноземців, що намагалися потайки пробратися до Польщі в обхід пунктів пропуску.
Про це пише прес-служба ДПСУ, пише – Кулемет.com.
Перегляньте також:
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів
- На Львівщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки: попередження діятиме до 30 червня
Інформацію про невідомих осіб, які рухалися в сторону українсько-польського кордону, прикордонникам надавали місцеві жителі.
Так, в одному випадку прикордонний наряд затримав громадянина Киргизстану, а згодом і двох громадян Вірменії – жінку та чоловіка. Іноземці мали намір потрапити до Польщі у незаконний спосіб, тому і були притягнені до відповідальності за спробу незаконного перетинання кордону.