У Львові лише оштрафували автора антиукраїнських публікацій

17.04.2019 21:40   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

Сихівський районний суд призначив штраф у розмірі двохсот мінімумів доходів громадян (3400 гривень) керівнику львівського осередку проросійської організації «Український вибір» Олегу Ростовцеву, пише - Щоденний Львів.

У Сихівському районному суді Львова повідомили, що він визнав керівника львівського осередку проросійської організації «Український вибір» Олега Ростовцева винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) й призначив йому покарання у виді штрафу у розмірі двохсот мінімумів доходів громадян, що становить 3400 (три тисячі чотириста) гривень.

«Судом було затверджено угоду про визнання винуватості, укладену 29 січня 2019ь року між прокурором Сихівського відділу Львівської місцевої прокуратури №1 та вказаним громадянином України. Обвинувачений, діючи умисно, з метою розпалювання національної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, виконуючи замовлення іноземних інформаційних агенцій, що діють на території Російської Федерації, систематично, впродовж 2014-2016 років, за місцем свого проживання у Львові, позиціонуючи себе українським журналістом, готував тенденційні статті антиукраїнського характеру, які за своїм змістом принижують національні почуття українців, заперечують право українців на власну державність і самостійність у вирішенні внутрішніх та зовнішніх питаннях, та які у подальшому публікувалися на відповідних інтернет-ресурсах, які здійснюють свою діяльність на території Російської Федерації, та з моменту публікації таких були доступними необмеженому колу читачів в мережі Інтернет», – поінформували також у Сихівському районному суді Львова.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів