У вівторок, 20 квітня, у львівській квартирі чадним газом отруїлися троє мешканців, серед яких двоє дітей віком 12 та 15 років.
Читайте також
Перегляньте також:
- До Львова «на заробітки»: двоє херсонців організували наркобізнес із доходом до 100 тис. грн на місяць
- 22 червня Львів визволили від росіян
Про це повідомив департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, пише – 032.ua.
Інцидент трапився у вівторок ввечері, близько 19:30, на вулиці Роксоляни, 87. Постраждалих із різними ступенями отруєння госпіталізували до Львівської обласної клінічної лікарні та міської дитячої лікарні, що на вулиці Орлика.
Відомо, що помешкання обладнане ПГ- 4 та газовою колонкою. Працівники ПАТ «Львівгаз» припинили подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.