Аварійно-ремонтна бригада ліквідовує витік у будинку 38 на вулиці Ковжуна, пише – Щоденний Львів.
Про це повідомили в середу, 8 травня на порталі «Гарячої лінії міста», де також розповіли, що через витік не отримуватимуть до 13:01 водопостачання всі будинки на вулиці Ковжуна.
Перегляньте також:
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів
- На Львівщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки: попередження діятиме до 30 червня