У Львові знесли частину історичної пам’ятки

08.05.2019 18:28   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

Вандали зруйнували історичну будівлю на вулиці Уласа Самчука, 16.

Про це повідомили в понеділок, 6 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Користуючись святковими та вихідними днями, вандали зруйнували історичну будівлю на вулиці Уласа Самчука, 16. Замість здійснення реконструкції, власники будівлі знесли частину історичної пам’ятки. ЛМР вимагає її відновити, а керівництво Стрийського парку та чиновників, у чиїй компетенції є забезпечування належного контролю, буде притягнуто до відповідальності», пише - Щоденний Львів.

«Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив 27 липня 2018 року рішення №818 «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Львів-Енергія» будівлі на вулиці Уласа Самчука, 16 у межах пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Стрийський парк». Рішенням надано дозвіл ТзОВ «Львів-Енергія» виключно на проведення робіт з реконструкції об’єкта на вулиці Уласа Самчука, 16. З огляду на те, що зафіксовано руйнування частини конструктивних елементів будівлі, Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Львові проводить обстеження будівлі для з’ясування, чи роботи були проведені в межах робіт з реконструкції, чи це свідоме нищення об’єкта», – поінформували також у міськраді.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів