У Львові скерували майже 120 тис грн на подорожі для людей з інвалідністю

16.05.2019 15:36   Джерело: Медіастар
Опубліковано : Патрік Скеля

Група дорослих осіб з розумовою неповносправністю, яких супроводжують асистенти-волонтери, вирушила в п’ятиденну подорож у с. Ясениця-Замкова. Там учасники подорожі житимуть на базі відпочинку, пише - Медіастар.

Читайте також

Із 2015 року кількість дітей з інвалідністю, які пішли до звичайних шкіл, зросла майже в три рази
На Львівщині діток з особливими потребами возитимуть спеціалізовані шкільні автобуси (Фото, Відео)

Ця мандрівка стала можливою завдяки соціальному заходу «Долаємо бар’єри разом», який напрацювали в ГО «Лярш-Ковчег», а також фінансової підтримки Львівської міської ради. Про це розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.
«Учасниками мандрівки є півсотні осіб з розумовою неповносправністю, 12 з яких мають комплексну розумову і фізичну неповносправність, і потребують постійного цілодобового догляду при харчуванні, пересуванні та гігієнічних процедурах, а також 24 асистенти та волонтери, які надаватимуть супровід. Живуть вони на базі відпочинку, де їм організовують цікаве дозвілля. Упродовж п’яти днів особи з особливими потребами разом із волонтерами ходитимуть до річки чи в гори, гратимуть у спортивні ігри на природі чи настільні ігри, матимуть командні змагання і конкурси талантів», — зазначив Ігор Кобрин.

Загалом в межах заходу «Долаємо бар’єри разом», попри подорож до Ясениці-Замкової, відбудеться ще два одноденні виїзди в інші населені пункти: Раковець та Унів. На ці три подорожі в управлінні соціального захисту ЛМР скерували майже 120 тис. грн.

«Усі ці мандрівки покликані сприяти адаптації людей з розумовою неповносправністю у суспільстві і у побутових речах, розширення їхнього кругозору, можливості побачити щось нове, відволіктись від сірих одноманітних буднів. А ще вони сприятимуть активній соціальній реабілітації, соціалізації та інтеграції у новому середовищі», — додали у ГО «Лярш-Ковчег».

Нагадаємо, що такі соціальні заходи ГО «Лярш-Ковчег» та управління соціального захисту проводять уже не перший рік. Зокрема, у 2018 році по півсотні осіб з інвалідністю побували в одноденних подорожах у Гошеві, Бориславі, Раковці, Тернополі та Меденичах, а також у чотириденній мандрівці до с. Лібухова, що на Старосамбірщині.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Медіастар