На Львівщині судили директора школи, який вдарив учня

26.05.2019 11:42   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Тепер вже колишнього директора Берегівського НВК, що на Мостищині, засудили до штрафу у 850 гривень.

Читайте також

У львівських дитсадках та школах заборонили побори (Фото)

Окрім того, він повинен відшкодувати 2000 гривень моральної компенсації учню. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише - Status Quo.

Подія сталася 1 жовтня 2018 року близько 14:00 у приміщенні компютерного класу Берегівського НВК (с.Берегове Мостиського району Львівської області). Під час уроку музики між учнем та директором виникла сварка, під час якої останній дав школяру ляпаса по голові. Як зазначається у матеріалах судового рішення, внаслідок удару потерпілий не отримав тілесних ушкоджень, проте мав фізичний біль.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, пояснив, що на уроці музики наніс один удару рукою (ляпас) по голові. У вчиненому щиро розкаявся та просив суд не застосовувати до нього суворої міри покарання. Проти цивільного позову законного представника малолітнього потерпілого не заперечував, однак не погоджувався з сумою позову в 10000 гривень.

Суд врахував характер та обсяг заподіяних малолітньому потерпілому моральних страждань, за яких обставин та якими діями вони завдані, ступінь і форму вини заподіювача, матеріальний стан обвинуваченого і, виходячи з вимог розумності, виваженості та справедливості, прийшов до переконання про стягнення з обвинуваченого 2000 грн. моральної шкоди. Саме такий розмір моральної шкоди, на думку суду, співмірний ступеню і тривалості моральних страждань.

10 травня 2019 року Мостиський районний суд Львівської області визнав педагога винуватим у предявленому обвинуваченні за ч.1 ст.126 КК України та призначив йому покарання у виді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень. Також він має сплатити потерпілому моральну компенсацію – 2000 гривень.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo