263 жителі Львівщини задекларували доходи за 2018 рік в сумі понад один мільйон гривень.
Читайте також
Перегляньте також:
- Російський обстріл Львова: шестеро поранених, пожежі на промислових об’єктах (фото)
- Вибухи лунали у кількох районах: що відомо про російську масовану атаку на Львів
Про це повідомили у вівторок, 28 травня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Сума задекларованих доходів становить один мільярд 698,1 млн. гривень. За результатами декларування, мільйонери мають додатково сплатити 37,4 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб та 5,3 млн. гривень військового збору», пише – Щоденний Львів.
«Порівнюючи з минулим роком, кількість мільйонерів збільшилась на 26 громадян (за 2017 рік ‒ 237 громадян). Податок на доходи фізичних осіб задекларовано до сплати на 14,7 млн. гривень більше (за 2017 рік – 22,5 млн. гривень)», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.
«Найбільше мільйонерів проживають у Львові – 163, Пустомитівському районі – 17, Стрию – 13, Трускавці – 12», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.