На Львівщині завершилась призовна кампанія на військову службу осіб офіцерського складу

05.06.2019 11:33   Джерело: Четверта Студія
Опубліковано : Патрік Скеля

З Львівщини лави Збройних Сил України поповнили близько сорока офіцерів запасу.

Призвані військовослужбовці впродовж трьох місяців проходитимуть підготовку при вищих військових навчальних закладах Києва, Львова,Одеси та Харкова. Після завершення курсів підвищення кваліфікації вони будуть розподілені у військові частини Збройних Сил України, пише - Четверта Студія.

“Офіцери виконуватимуть завдання у частинах за місцем постійної дислокації та не залучатимуться до завдань в районі проведення ООС. Також за ними зберігаються робочі місця та середній місячний заробіток з місця праці. Грошове забезпечення у частинах виплачується в розмірі від 13 000 грн. Тож умови для офіцерів запасу є дуже привабливими”, – відзначив військовий комісар Львівського обласного комісаріату полковник Олександр Тіщенко.

Cеред охочих офіцерів запасу були не тільки чоловіки а й жінки. Одна з них обрала для себе професію зв’язківця і вирушила у Київ для здобуття військової кваліфікації з подальшим розподілом у військову частину.

Цьогорічний весняний призов серед офіцерів запасу викликав певний ажіотаж і не всі змогли потрапити у військові частини.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Четверта Студія