Звалище зі сміттям утворилось у Стрийському парку. Камази звозять будівельний непотріб із будови неподалік, пише – Львівська Хвиля.
Висипають усі відходи одразу неподалік дитячого майданчику . Про це пишуть на сторінці Варти 1. За словами дописувачів, усі зауваження водій транспорту, який скидав сміття ігнорував. Проте жодних заходів ніхто так і не прийняв, тому гора непотребу постійно збільшуються.
Перегляньте також:
- У Львові 13-річній дівчинці з ДЦП провели складну реконструкцію кульшового суглоба
- У Львові стартувала реалізація проєкту хірургічного корпусу «Unbroken Ukraine» вартістю 115,8 млн євро