У Львові біля зупинки легковик наїхав на 16-річну дівчину, яка виходила з автобуса

Опубліковано:
28 Липня, 2019 о 17:36
У Львові біля зупинки легковик наїхав на 16-річну дівчину, яка виходила з автобуса
Фото: Varta1 - Варта1/Facebook.com.

У четвер, 25-го липня, близько 22:30 на вулиці Городоцькій, 187 поблизу зупинки водій легковика наїхав на 16-річну дівчину.

Читайте також



ДТП на Самбірщині: загинуло двоє людей
Внаслідок жахливого ДТП на Львівщині загинуло двоє людей
У Пустомитівському районі водій-втікач переїхав пішохода

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівщини, пише – 032.ua.

Як попередньо встановили у поліції, водій автомобіля «Dacia», 35-річний львів’янин, наїхав на 16-тирічну жительку Львова, яка саме виходила з маршрутного автобуса. Внаслідок наїзду дівчина отримала тілесні ушкодження. 

Як видно на фото очевидців аварії, водій автобуса висаджував пасажирів, не під’їхавши достатньо близько до бордюру. Водночас легковик спробував обігнати маршрутку справа. 

Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #ДТП, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
Центр мамології Медичного центру Святої Параскеви – європейські стандарти у львівській лікарні
18:41, 5 Березня, 2026

Центр мамології Медичного центру Святої Параскеви – європейські стандарти у львівській лікарні

Блоги

ТОП новини Львівщини: