Львівський медуніверситет увійшов до трійки найкращих за підсумком міжнародного тесту з медицини

07.08.2019 23:16   Джерело: Lviv.web2ua
Опубліковано : Патрік Скеля

Львівський національний медуніверситет ім. Данила Галицького увійшов до трійки найкращих медичних навчальних закладів в Україні за результатами міжнародного іспиту з основ медицини (IFOM). Як повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я, студенти львівського медуніверситету відповіли правильно на 32,9% тестових завдань. Кращими в рейтингу виявились студенти Тернопільського національного медуніверситету та Національного медуніверситету ім. О. Богомольця, пише - Lviv.web2ua.

«Складала тест і перевіряла результати найавторитетніша у світі міжнародна атестаційна агенція – Національна рада медичних екзаменаторів (NMBE, США). За оцінками NBME, середній відсоток правильних відповідей українських студентів 3 курсу – 30,24%. Це значно краще, ніж показники моніторингового дослідження, який проходили студенти 4 курсу в рамках міжнародного дослідження якості вищої освіти у березні цього року», – йдеться у повідомленні МОЗ.

Загалом IFOM склали понад 10 тис. студентів. Не з’явились на іспит 2783 студентів (28%) і більшість із них без поважних причин (МОЗ повідомляє, що лише 45 надали докази поважних причин). Серед основних порушень, пов’язаних зі здачею IFOM, є заклики саботувати тест та розповсюдження завдань в інтернеті. При цьому, як уточнили в МОЗ, більшість порушників є студентами-іноземцями.

У МОЗ також виявили, що успішність університету напряму пов’язана із явкою студентів на іспит.

«Попередній аналіз результатів показує, що рейтинг кожного університету співвідноситься з явкою: заклади вищої освіти з високою явкою зазвичай мають високий рейтинговий бал за успішністю. Це Запорізький, Львівський, Буковинський, Вінницький університети. Ті університети, які найбільше бойкотувати, мають найнижчі бали», – повідомила прес-служба МОЗ.

Найнижчим у рейтингу виявився приватний Львівський медичний інститут (21,3% правильних відповідей). Усього тести здавали студенти з 21 навчального закладу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Lviv.web2ua