На Львівщині голова ДВК подякував поліцейському за вчасно надану медичну допомогу жінці на виборчій дільниці, повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області, пише – WestNews.info.
Голова дільничної виборчої комісії №461713, розташованої у місті Дрогобич, звернувся до очільника поліції Львівщини з клопотанням про заохочення дільничного офіцера поліції Владислава Добоша «…за відповідальне ставлення до несення служби, людяність, чуйність і професійність».
Перегляньте також:
- «Ми думали, що йому хоча б платять»: історія 71-річного чоловіка, який понад 20 років прожив у трудовому рабстві на Львівщині
- Львівська міськрада обговорює кредит на 1,4 млрд грн: частина депутатів пропонує змінити пріоритети витрат
У листі-подяці, адресованому начальнику Головного управління Національної поліції у Львівській області генералу поліції третього рангу Валерію Середі, йдеться про те, що співробітник Дрогобицького відділу поліції лейтенант поліції Владислав Добош, який під час позачергових парламентських виборів ніс службу з охорони правопорядку на дільничній виборчій комісії №461713 у Дрогобичі, врятував життя одній з членів комісії.
«… В період критичної ситуації, яка виникла в комісії, коли одна з членів ДВК впала в затяжний приступ з глибокою втратою свідомості, …, лейтенант поліції Владислав Добош миттєво зреагував на стресову ситуацію і професійно надав долікарську допомогу, чим запобіг асфіксії. Також надавав психологічну допомогу та зняв паніку та стрес у членів ДВК…», – йдеться у подяці.