У понеділок, 2-го вересня, на Золочівщині 60-річну мешканку Львова забрали до лікарні через укус змії.
Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення ЛОДА, пише – 032.ua.
Перегляньте також:
- У Львові ексдепутата зі сином затримали під час отримання 7,5 тис. доларів за допомогу ухилянтам
- Львівська міськрада продала за 2,4 млн грн підвальні і цокольні приміщення
Інцидент стався близько десятої вечора у селі Нестюки Золочівського району. Жінку, яку змія вкусила у ліву гомілку, у стані середнього ступеня важкості госпіталізували до Золочівської центральної районної лікарні.