Управління транспорту Львівської міськради отримало начальника

Опубліковано:
2 Жовтня, 2019 о 19:28
Управління транспорту Львівської міськради отримало начальника
Фото: скріншот з «YouTube».

На апаратній нараді у Львівській міськраді представили переможця конкурсу на вакантну посаду начальника управління транспорту, пише – Щоденний Львів.

Про це повідомили в середу, 2 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Львівська міська рада провела черговий конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління транспорту. Участь у конкурсі взяли два кандидати. За результатами відбору переможцем став Орест Олеськів».



Орест Олеськів закінчив у 2009 році факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. Працював менеджером проектів  Інституту міста.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #львів, #львівські новини, #начальник, #новини львівщини, #новини львова, #орест олеськів, #транспорт, #управління транспорту



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: