Працівники УЗ використовували приміщення й електрику компанії для генерування біткоїнів. Посадовці Львівської залізниці організували в одному з приміщень ферму з майнінгу криптовалюти.
Вона працювала на електроенергії компанії. Про це повідомляє прес-служба УЗ, пише – Дивись.info.
Перегляньте також:
- На Львівщині закликали запросити Папу Римського Лева XIV до України
- На Львівщині чоловіка засудили до понад 5 років ув’язнення за крадіжку майна нацгвардійця та шахрайство
У компанії кажуть, що виявили так звану ферму під час огляду приміщень. Біткоїни генерували 100 встановлених працівниками комп’ютерів.
Матеріали перевірки направлено до Тернопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. За фактом відкрито кримінальне провадження.