На Львівщині депутата, підозрюваного у торгівлі наркотиками, виключили з партії

28.11.2019 19:35   Джерело: Кулемет.com
Опубліковано : Патрік Скеля

Львівська обласна організація «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» зробила офіційну заяву.

Вчора, 27 листопада, на Facebоok-сторінці Львівської обласної організації  «УКРОП» з’явилась заява стосовно інформації про те, що один з депутатів Львівщини причетний до наркобізнесу, пише - Кулемет.com.

«Заява Львівської обласної організації «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» щодо ситуації з депутатом об’єднаної територіальної громади на Львівщині, який є підозрюваним у вчинені кримінального правопорушення.

Учора прокурор області пані Ірина Діденко повідомила про затримання за підозрою в організації збуту наркотичних засобів депутата однієї з ОТГ на Львівщині. Як з’ясувалося, затриманий – Феденишин Сергій – балотувався від нашої партії на виборах до Лопатинської ОТГ. 

Хочемо наголосити, що «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» категорично засуджує будь-які злочини, пов’язані зі зберіганням, виробництвом чи збутом наркотиків. Саме тому, сьогодні ми виключаємо Сергія Феденишина з лав УКРОПу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Кулемет.com