З січня у Львівській ДПС діятимуть нові рахунки для сплати єдиного соціального внеску

23.12.2019 18:24   Джерело: Дивись.info
Опубліковано : Патрік Скеля

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що з 3 січня 2020 року вступають в дію нові небюджетні рахунки за балансовим рахунком 3556 «Рахунки для зарахування єдиного соціального внеску» за стандартом IBAN.

Кошти сплачені платниками податків з 3 січня 2020 року на старі рахунки 3719 по зарахуванню єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження,  пише - Дивись.info.

Переглянути нові реквізити рахунків можна на сайті Територіальних органів ДПС у Львівській області в розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням: https://lv.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Також платники податків можуть отримати реквізити рахунків звернувшись до Центрів обслуговування платників при податкових інспекціях. Слід нагадати, що відповідно до ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» єдиний соціальний підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Відповідно до ст. 1 Закону № 2464-VI суми єдиного внеску, своєчасно не нараховані та/або не сплачені у встановлені строки, є недоїмкою.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Дивись.info