71-річна жінка із Житомирської області, у якої виявили коронавірус, відвідувала родичів у Львові.
Про це повідомили у Житомирській ОДА, пише – KarpatNews.
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили до понад 5 років ув’язнення за крадіжку майна нацгвардійця та шахрайство
- У Львові судитимуть ексдоцента вишу: за 10 тисяч доларів обіцяв «роботу в Інтерполі» та виїзд за кордон
“За повідомленням Державної прикордонної служби України, жінка повернулася з Республіки Польща, гостювала у родичів у Львові, а потім повернулася додому в Радомишль. Наразі 71-річна пенсіонерка терміново госпіталізована та ізольована”, – йдеться у повідомленні.
У Житомирському лабораторному центрі підтвердили факт захворювання на COVID-19. У Радомишльській районній лікарні на лікуванні перебуває жінка 1949 року народження. На початку березня вона прибула з Польщі, з 3 березня займалася самолікуванням. До лікарів за допомогою жінка звернулася 12 березня.
Наразі в Україні загалом підтверджено три випадки коронавірусу.