30 березня, близько 17:00 год., у м. Львові, у квартирі будинку по вул. Стрийська, 36, отруїлись чадним газом 4 особи, яких у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано у Львівську ОКЛ.
Про це інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, пише – Гал-інфо.
Перегляньте також:
- Львівщина у травні отримала 9,6 млн грн туристичного збору
- Філософія безпеки: як стерилізують медичні інструменти у «Параскеві» та навчають інших
Квартира обладнана газовою колонкою, ПГ-4 і 2-х функційним котлом.
Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири.
Обставини події встановлюються.