Двох жителів Львівщини судитимуть за наругу над могилою

Опубліковано:
17 Квітня, 2020 о 07:19
Двох жителів Львівщини судитимуть за наругу над могилою
Фото з мережі Інтернет

Обвинувальний акт стосовно 38 та 39-річного жителів Миколаївського району, яких підозрювали у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.297 КК України (наруга над могилою, вчинена за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів), скеровано до суду цьогоріч, 10 квітня, за процесуального керівництва Золочівської місцевої прокуратури.

Читайте також



Вандали вкрали бронзову деталь зі львівського пам’ятника на Пагорбі Слави
У Львові в синагогу кинули коктейль Молотова

Про це повідомляє Пресслужба прокуратури Львівської області.

Встановлено, що подія сталась у лютому цього року в селі Берездівці Миколаївського району.

За версією слідства, двоє імовірних зловмисників розбили кувалдою бетонні двері склепу 1911 року спорудження з корисливих мотивів. Зрештою, вкрали дві металеві ручки.

Тепер за вчинене їм загрожує до 7 років позбавлення волі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #вандалізм, #львів, #львівські новини, #наруга, #новини львівщини, #новини львова, #хуліганство



Статті

Інтерв'ю
«Я знав, що мені потрібно більше, ніж просто пересуватися» Як програма реабілітації після травми хребта допомагає відновити навички, незалежність і впевненість у собі
09:12, 5 Липня, 2025

«Я знав, що мені потрібно більше, ніж просто пересуватися» Як програма реабілітації після травми хребта допомагає відновити навички, незалежність і впевненість у собі

Блоги

ТОП новини Львівщини: