У Львові продовжили термін дії літніх майданчиків

19.09.2020 20:29   Джерело: 032.ua
Опубліковано : Патрік Скеля

18 вересня 2020 року на засіданні виконавчого комітету у Львові погодили рішення про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об’єктів ресторанного господарства. Простіше кажучи, тераси біля закладів харчування у місті працюватимуть довше, пише - 032.ua.

Як передає 032.ua, таке рішення прийняли зважаючи на сприятливі погодні умови та для підтримки ресторанного бізнесу, який працює в умовах карантинних обмежень на території Львова. Так, підприємцям, які мають чинні паспорти відкритих літніх майданчиків біля об’єктів ресторанного господарства, дозволили розміщувати ці майданчики до 30 листопада 2020 року.

На засіданні також спробували порушити питання продовження терміну дії літніх майданчиків на увесь рік, включно зі зимовим періодом, для тих, хто це може собі дозволити. Втім, міський голова Львова категорично не погодився. Раніше у Львові також порушували це питання, але далі обговорення справа не зайшла.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: 032.ua