За попередніми даними, до нового складу Львівської міської ради проходять п’ять партій, повідомили у вівторок кореспонденту агентства «Інтерфакс-Україна» в кількох виборчих штабах із посиланням на дані паралельного підрахунку голосів.
Згідно з цими даними, перше місце посідає «Європейська солідарність» – понад 30% голосів, «Самопоміч» – майже 20%, «Голос» – 8,9%, «ВАРТА» – 7%, ВО «Свобода» – 6,7%, пише – Інтерфакс-Україна.
Перегляньте також:
- Лісівника та підприємця зі Львова викрили на незаконній вирубці дубів на понад 2 мільйони гривень
- Депутати Львівської міськради пояснили основні ризики приєднання поліклінік до двох ТМО: фінансування та доступність послуг
Партія «Слуга народу» набирає 3,5% голосів.
Водночас голова Львівської міської територіальної виборчої комісії Ігор Сліпецький розповів кореспонденту агентства, що остаточні результати буде встановлено за два-три дні.
За його словами, до міської комісії ще не надійшли зведені протоколи із шести районних комісій, на основі яких міська комісія встановлюватиме результат виборів голови Львівської об’єднаної територіальної громади та ради нової громади.