За втручання прокуратури громаді Дрогобича повернуто нежитлове приміщення

05.11.2020 12:29   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Львівською  обласною прокуратурою проводиться системна робота представницького характеру щодо відновлення порушених економічних інтересів держави, зокрема з питань державної та комунальної власності.

Читайте також

У Львові прокурори підозрюють підприємця у розтраті майже 1 000 000 грн
Прокурори вимагають повернути львів’янам приміщення вартістю понад 700 тис грн
Прокуратура Сколівщини судиться за сплату громаді Славська 175 тис грн пайової участі

Про це повідомляє Пресслужба прокуратури Львівської області.

Так, Господарським судом Львівської області задоволено позов Львівської обласної прокуратури в інтересах держави до Дрогобицької міської ради, виконавчого комітету цієї ради та фізичної особи щодо визнання недійсним та скасування рішення про приватизацію нежитлового приміщення, а також визнання недійсним договору купівлі-продажу та повернення майна громаді.

Прокурорами в суді доведено, що органом місцевого самоврядування прийнято протиправне рішення про включення спірного приміщення комунальної власності до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу. Крім цього, орендоване нежитлове приміщення підлягає до викупу орендарем, лише за умови здійснення ним невід’ємних поліпшень не менше як на 25% ринкової вартості майна за згодою орендодавця, чого у цій ситуації також не було здійснено.

Суд повністю погодився з доводами прокурора, визнав недійсним договір купівлі-продажу та зобов’язав фізичну особу повернути приміщення вартістю понад 90 тис грн у власність територіальної громади м. Дрогобича.

Після набрання судовим рішенням законної сили, органи прокуратури забезпечуватимуть його реальне виконання.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews