У Львові чадним газом отруїлися двоє дітей і дорослий. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації, пише – Depo.ua.
Читайте також
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили до понад 5 років ув’язнення за крадіжку майна нацгвардійця та шахрайство
- У Львові судитимуть ексдоцента вишу: за 10 тисяч доларів обіцяв «роботу в Інтерполі» та виїзд за кордон
5 листопада близько 20:55 год. у м. Львові у квартирі будинку №5 по вул. С. Бандери (Галицький район) отруїлись, ймовірно, чадним газом, три мешканці квартири, з них двоє дітей (2012 та 2016 року народження), яких у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано у лікувальні заклади м. Львова.