На Львівщині у лікарнях є лише 1600 кисневих точок

12.11.2020 23:23   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Зараз у лікарнях Львівської області є більше 1600 кисневих точок і майже 480 кисневих концентраторів достатньої потужності.

Читайте також

Як пережити пандемію COVID-19: практичні поради медика з Ізраїлю (Фото)

Про це під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, пише - Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОДА.

«Щодня ми доробляємо нові точки, стараємось максимально розширити наші можливості. Основний акцент ми робимо на централізоване забезпечення киснем, оскільки саме такий метод лікування дає кращий ефект», –  розповів Орест Чемерис.

Окрім того, зараз формується кадровий резерв, аби за потреби діяти по ситуації.

В тих 22-ох закладах охорони здоров’я, які працюють із ковідом, медиків вистачає, однак погіршення епідситуації може викликати потребу у більшій кількості лікарів.

«Мусимо бути готові до різних варіантів розвитку ситуації, тому розглядаємо можливість залучення тих лікарів, які зараз із коронавірусом не працюють. Не виключено, що будемо задіювати інтернів та студентів старших курсів.», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Роботу інтернів куруватимуть досвідчені фахівці, які мають на це право. Кількість додатково залучених лікарів до лікування пацієнтів із коронавірусом залежатиме від розвитку епідситуації.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews