Як у Львові студент-іноземець «поставив на вуха» жителів багатоповерхівки (Фото)

12.12.2020 16:23   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Як себе інколи поводять студенти-іноземці у Львові та чому «усі кордони і традиції розмиваються», та як молодий чоловік своєю поведінкою спричиняє переполох серед мешканців житлового будинку та як на це реагує поліція.

Як пише - «Четверта студія», про це – у дописі на сторінці у ФБ Галини Гузьо.

«Зроблю тебе, с…ка, знаменитим! Бо і так маю час: не засну тепер… Близько 4:30 в мою квартиру почав хтось дзвонити. Крізь сон зриваюся на рівні ноги, в камері – зображення ось цього-от типа… Серце в п‘яти… Мовчу. Коли дзвінок у двері звучить вп‘яте чи вшосте – не витримую – відповідаю через спікерфон: «Ви хто?». Чую: «То я, то я»… «Я тебе не знаю – іди звідси!». Дзвінки у двері не припиняються, більше – він починає гепати кулаком, безперестанку, смикати клямку… Що робити?! Серце вискакує… Починаю набирати сусідів… Сусідка знизу, благо, бере слухавку! За якусь мить вона з чоловіком на сходовій клітці. Непроханий гість розмахує руками, щось розказує, показує у телефоні код до нашого під‘їзду… Викликаю поліцію, описую усі прикмети – зокрема, східну зовнішність і намальовані на руках нігті… Благо, патруль приїжджає реально за лічені хвилини! (Досвід виклику поліції в моєму житті перший). Починаємо розбиратися… Сідаю в авто поліції – щоб написати заяву. І тут з‘ясовується: зальотний «гастральор» з хвостиком насправді прийшов в іншу квартиру – розміщену так само, але в іншому під‘їзді нашого будинку. Його друзі спустилися – рятувати… Виявилося, студент Політехніки, іноземець. Трохи собі погуляли… погуділи… Ага… Вибачилися, кілька разів запропонували моральну компенсацію…

Заяву не написала, бо й сама колись була студенткою (така заява могла б вплинути на його подальше навчання у нашій країні), але голосно висказала цьому типу все, що про нього думаю! Бо якого милого дзвонити і бити кулаком у двері добрих хвилин 10, якщо тобі ніхто не відчиняє?! «Він з іншої країни, в нього інші традиції», – захищали колєги. Це ж які такі традиції, цікаво мені? Чи просто під кайфом (а поведінка явно свідчила про це) усі кордони і традиції розмиваються?!…

Подякувала швидким хлопцям з поліції, подякувала сусідам, пішла досипати… Ага, після такого заснеш!

Висновків кілька:

Треба організувати термінову заміну коду у нашому під‘їзді.

Якщо ви думаєте, що крик і двіж на сходовій клітці між 4 і 5 ранку самі по собі викличуть на допомогу сусідів – помиляєтеся. Всі міцно сплять.

 Дзвонити у поліцію варто одразу»,- зазначається у дописі Галини Гузьо.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews