У Самборі Львівської області чадним газом отруїлася 2-місячна дитина.
Читайте також
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, пишуть – Надзвичайні Новини.
«23 січня близько 23:35 у м. Самбір, у квартирі чотирьохповерхового багатоквартирного будинку на вул. Козацькій, 2, отруїлася, ймовірно, чадним газом дитина віком 2 місяці», – йдеться у повідомленні.
Відомо, що немовля госпіталізували у Самбірську ЦРЛ.
Аварійна бригада ПАТ «Львівгаз» припинила подачу газу до квартири, яка обладнана двофункційним газовим котлом.